LukeMcNemee's

Home / Luzanky Info

Kroužky v Lužánkách

Info

Na následujících stránkách je možné zjistit vše podstatné k jednotlivým kroužkům které vedu. Více k výpočetce všeobecně zde.

Stránky k jednotlivým kroužkům jednak obsahují vše podstatné ke zprovoznění či nastavení programů, které probíhá na začátku kroužků. Tedy návod jak stejný postup úspěšně zopakovat doma, budu se snažit i postupně dodávat tipy navíc, alternativní programy a další.

Další obsah, který se budu snažit v průběhu roku postupně doplňovat, klidně se můžete ozvat, že některá část chybí, budou zdrojové kódy k jednotlivým programům, které v průběhu roku budou postupně vytvářeny. Tedy by tu měly být jednak kódy, které v hodině uvidíte na projektoru, tak moje varianty řešení jednotlivých úkolů, které budete na hodinách řešit. Tedy celkově by tu měl být kompletní soupis všeho co bylo na hodinách vytvořeno a odkudkoliv budete mít možnost se podívat jaká byla moje představa jednotlivých řešení. Případně se budu snažit sem nějakým způsobem umístit i veškerý další obsah, který bude v kroužku ukázán či zmíněn, nakolik se to bude dařit netuším.

Ke každému programu by vždy mělo být k nalezení krátké zadání co vlastně program má dělat, popis řešení v rozsahu, který snad bude postačovat k pochopení a odkaz na můj GitHub, kde se bude nacházet samotný kód.


Java - začátečníci


Linux


Kroužky z minulých let


Pascal


Java - pokročilí